www.tina.com.tr

Pek Çok Belediye Park, Bahçe ve Sosyal Alanlarda Tinax Kablosuz Ağ Çözümlerini Tercih Etti.Belediye Hizmetlerinizi Tanıtmanın En Pratik ve Sevimli Yolu Ücretsiz WiFi Hizmeti

Günümüzde pek çok belediye park, bahçe, sosyal tesis gibi ortak alanlarda hemşehrilerine ücretsiz kablosuz ağ hizmeti sunarak internete erişim imkanı sağlamaktadır. Hizmet alanlar için son derece faydalı olan bu hizmet belediyelere de gerek hizmetlerinin tanıtımında gerekse hizmetlerine online erişimin sağlanmasında bazı kolaylık ve avantajlar sunmaktadır..

Gerek coğrafi koşulların uygun olduğu noktalar arası kurulacak kablosuz linkler ile gerekse kablolu ve kiralık devreler ile oluşturulan WiFi omurgası sayesinde çok geniş bir alanda Kablosuz Ağ hizmeti (WiFi) vermek mümkün olabilmektedir. Tesis edilen kablosuz ağ aynı zamanda şehir izleme sisteminde alt yapı olarak da kullanılarak buna özel ek yatırım gerekliliğini ortadan kaldırmaktadır.

Belediye WiFi Uygulamalarımız

  • Tinax WiFiCity İnternet hizmeti belediye Bilgi İşlem çalışanlarına ek yönetim yükü getirmez.Tamamen self-servis yönetilebilir yapısı ile önceden belirlediğiniz kurallar çerçevesinde WiFi kullanıcıları tüm işlemlerini kendi başlarına halledebilirler.
  • Kullanıcılarınıza sağladığınız WiFi hizmetinin tüm limitlerini tanımlayabilir, Erişim Hızı, Erişim Saat Aralığı tanımları yapabilir, Günlük, Haftalık Aylık trafik ve süre kotaların yanı sıra dilerseniz kullanıcılara adil kullanım kotaları uygulayabilirsiniz.
  • İnternet erişimini Belediye Kart vs gibi vermiş olduğunuz hizmet bileşenlerine bağlayabilirsiniz.
  • Farklı kullanıcı gruplarına farklı karşılama sayfaları gösterebilir, Bu sayfalar üzerinde interaktif hizmet tanıtımları yapabilir dilerseniz anketler uygulayabilirsiniz.
  • Geniş alana yaygın kablosuz ağlarda kullanıcıların ısı haritalarını oluşturabilir, harita üzerinde lokasyon ve yoğunluk bilgilerini görebilirsiniz.
  • İnternet erişimini sakıncalı içerikler bakımından filtreleyebilir ve 5651 sayılı yasa gereği gereken tüm logları ayrı bir ünite veya sisteme ihtiyaç kalmaksızın tutabilirsiniz.

Kırıkkale Belediyesi WiFi Altyapısı Tinax Kablosuz Ağ Ürünleri ve Donanımları ile Gerçekleştirildi

Tinax WiFiCity ile Kararlı, Fonksiyonel ve Yönetilebilir Anahtar Teslimi WiFi Sistemleri Sunuyoruz

Gümüşhane Belediyesi WiFi Ağı Tinax Ap ürünleri ve Hotspot Donanımları ile Gerçekleştirildi.

Scroll to Top