www.tina.com.tr

 

Firmamız, Bilgi işlem cihazları satışı, bunlara ilişkin yazılım üretimi ve pazarlanması, bilhassa Çok kullanıcılı sistemlerde özel çözümler geliştirilmesi konularında ticari faaliyetlerde bulunmak üzere 1989 yilinda faaliyetine başlamış 2001 yılında TinaSoft adı altında sermaye şirketi hüviyetini kazanmıştır.

Kurulduğu günden bu güne firmamız sürekli yeni teknolojileri takip etmiş, satmış ve gelişen teknolojiyi hazırladığı çözümlerde kullanmıştır. Gerek bilgi birikimi açısından gerekse teknik beceri açısından firmamız sektörümüzde rüştünü kanıtladığı pek çok çözüme emeğini ve bilgisini katarak imza atmıştır.

Sitemiz aracılığı ile başlıca çalışma alanlarımız olan Kablosuz Ağ Ürünleri, WiFi ve Hotspot çözümleri, Ağ güvenlik ürünleri, IP/CCTV ve Mobese uygulamaları, Yazılım Geliştirme, E-Ticaret ve Kurumsal İnternet hizmetleri ve teknik danışmanlık hizmetleri konusunda sizlere yeni fikirler aşılayabilmeyi veya zaten mevcut olan fikirlerinize en uygun çözümleri sunabilmeyi umut ediyoruz.

Ama bir farkla…

Ürün ve çözümlerimizi incelediğinizde fark edeceğiniz üzere bilişim sektöründeki pek çok firmadan farklı bir yol izliyoruz! Zorunluluk olmadığı sürece başka ülkelerde üretilmiş popüler ürünleri satma yolunu tercih etmiyor ve «Kendin üretebiliyor isen asla ithal etme!» prensibi doğrultusunda hareket ediyoruz.

Özellikle Tinax markası altında geliştirmekte olduğumuz uluslararası standartlara uyumluluk ve CE sertifikasyonlarını gerçekleştirdiğimiz kablosuz ağ ürünlerimiz ve Network güvenlik/yönetim ünitelerimiz ile bilişim dünyasına başarılı, kaliteli, yüksek performanslı ve sahada yüzlerce kullanıcı ile kendini ispat etmiş kısmen veya tamamen yerli alternatifler sunuyoruz!

Ürünlerimize sağladığımız kesintisiz destek ve teknik servis hizmetlerimiz ile uzun yıllar hizmet vermelerini amaçlıyoruz. Bu sebeple Mottomuzu “Şansınız Elverdiği Sürece Değil, İhtiyacınız Devam Ettiği Müddetçe Kullanabileceğiniz Ürünler Üretiyoruz!” olarak seçtik.

Bazen piyasadan hemen temin edilerek müşteriye çözüm ve satıcıya kazanç sağlayacak onlarca ürün varken benzerini geliştirmek için bunca zahmet ve emeğe ne gerek var sorusu ile de karşılaşabiliyoruz.

Evet… Daha zor bir kazanç yolunu seçtiğimizin farkındayız ama karınca kararınca bile olsa bu ülke için üretmek hoşumuza gidiyor!

Ve birileri yapmalı…!

Scroll to Top